Kaip sukurti internetinę parduotuvę?

Vis daugiau prekybos keliasi į internetą. Jūs taip turite idėją ir norite parduoti savo prekes, gaminius ar paslaugas internetu. Idėja yra- tačiau nežinote kaip sukurti internetinę parduotuvę? Kyla ir kiti klausimai: kiek kainuos internetinės parduotuvės sukūrimas, talpinimas, kokie mokesčiai,, nuo ko pradėti?..

Trumpai būtų galima įvardinti esminius punktus:

  1. Dizainas. Gali būti šablonas, sukurtas mūsų  arba sukurtas kliento dizainerių. Tačiau diegiant pirktus šablonus reikia susitaikyti, kad ten paruošta visiems atvejams, o ne konkrečiai svetainei. O tai papildomai apkrauna ir lėtina jūsų svetainės veiklą. Todėl rekomenduojame rinktis specialiai kurtus dizainus.
  2. Funkcijos. Elektroninės parduotuvėms minimaliai reikalingos prekių pateikimo, surinkimo funkcijos, pirkėjo suvedimo, apmokėjimo ir pristatymo organizavimo funkcijos. Šios funkcijos standartinės, tačiau kiekvieno kliento poreikiai būna skirtingi kaip ir poreikis papildomoms funkcijoms- Google analitikos ar Facebook funkcijų, ryšio su buhalterinėmis programomis, prekių importo. Visa tai geriausia suplanuoti iš anksto. Tada galima tinkamai parinkti kokiu būdu ar kokią el. komercijos sistemą panaudoti efektyvesniam funkcionavimui.
  3. Prekių, klientų skaičius. Esant mažesniam kiekiui- galima pataupyti užsakant vietą serveryje. Taip pat, jei daug irgi reikia įsivertinti, kad parduotuvė veiktų puikiai.
  4. Domeno pavadinimas(internetinės parduotuvės adresas). Kaina už domenus skiriasi, sakykim, „.lt”  domenas kainuoja apie 10€/metams.
  5. Talpinimo paslauga  parenkama pagal kiekvieną projektą ir priklauso nuo lankytojų skaičiaus, prekių ir funkcijų įdiegtų jūsų elektroninėje parduotuvėje. Tai kainos gali svyruoti nuo keliasdešimt eurų metams iki kelių  šimtų mėnesiui. Taip, sakykim, minimali parduotuvė, kur yra keliolika- keliasdešimt prekių ir panašiai lankytojų pakaktų ir 20 eurų metams, didesnėms, kur prekių ir lankytojų kiekis siekia keletą šimtų į dieną- jau nuo nuo šimto eurų metams ir taip toliau. Tačiau, tai tik minimalūs pavyzdžiai- nes ir minimali parduotuvė gali turėti sudėtingą funkcionalumą- tai serverio galimybės bei kaina gali gerokai išaugti.

Kreipkitės į mus ir mes sukursime Jums elektroninę parduotuvę su reikiamu dizainu, funkcijomis.

Kiek kainuoja naujos funkcijos diegimas į internetinę svetainę?

Susikūrus tinklapį ar el. parduotuvę, neretai per laiką atsiranda poreikis naujoms funkcijoms. Tai daroma kuriant naujas tinklapio funkcijas, modulius ir juos įdiegiant į Jūsų turimą tinklapį ar elektroninę parduotuvę. Ir iškart, žinoma kyla klausimas- kiek kainuos naujo modulio, funkcijos į diegimas į elektroninę parduotuvę ar reprezentacinį tinklapį. O atsakymas į šį paprastą klausimą- nėra paprastas. Kainą įmanoma paskaičiuoti žinant konkrečius poreikius :

  1. Funkcija, kurią reikia integruoti.
  2. Kaip sukurtas tinklapis- su plačiai žinoma turinio valdymo sistema(tokiomis kaip: WordPress, Joomla, Opencart ir pan…) ar mažiau žinomomis arba tik su php ar html kodu.
  3. Taip pat svarbu ar ta funkcija bus matoma klientams ir ar bus reikalingas jos apipavidalinimas(dizainas) pagal Jūsų tinklapio stilių.

Tad klausimas nėra toks paprastas, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio- reikia daug įvertinti. Galima daug maž apibrėžti kainą iš praktikos- tai gali būti nuo 10€ iki… Tad laukiame Jūsų užklausų- galite parašyti mums iš kainos užklausos formos ir galėsime detaliau aptarti Jūsų poreikius.

Ar interneto svetainė bus tinkama peržiūrai mobiliuose įrenginiuose?

Ar webidejos.lt sukurta svetainė bus tinkama mobiliems įrenginiams? Atsakymas- taip. Pastaruoju metu gan dažnai užduodamas klientų, nes mobilūs įrenginiai- išmanieji telefonai, įvairūs nešiojami kompiuteriai sparčiai plinta. Webidejos.lt kuriamos svetainės yra pritaikytos peržiūrai mobiliuose telefonuose, planšetiniuose kompiuteriuose. Taip pat galime pritaikyti ir Jūsų turimą svetainę mobiliems įrenginiams.

Reiktų pastebėti, paieškos sistemos turėtų rodyti Jūsų svetainę, tik gali pažeminti paieškos rezultatuose, sakykim, rodys ne pirmam puslapy, o antrame.

O ar Jūsų tinklapis tinkamas mobiliems įrenginiams – galite pasitikrinti čia

Interneto svetainės pritaikymas mobiliems ne tik pagerins reitingus mobiliose paieškos sistemose, bet ir kas gerokai svarbiau – klientai bus labiau patenkinti, nes galės Jūsų svetainę peržiūrėti keliaudami ar laukdami eilėje – savo išmaniame telefone.

Noriu kad interneto svetainę rodytų Google

Pradėjote verslą ar nutarėte jį praplėsti ir norite reklamuotis ar kad Jūsų įmonę, teikiamas paslaugas klientai rastų Google ar kitose paieškose sistemose. Tam visų pirma reiktų susikurti (turėti) tinklapį.
Toliau, jau turint tinklapį su turiniu, galima laukti kada Google iškels po truputį į viršų(jei žinoma tinklapis yra vertingas ir tinkamai optimizuotas SEO). Galima pasinaudoti ir mokama Google Adwords reklamos paslauga, kai nusiperkama parodymai pagal raktinius žodžius. Pavyzdžiui, jei reklamuotume webdidejos.lt puslapį- įvedus paieškos laukelyje: „tinklapiu kurimas kaina” – skelbimas būtų rodomas viršuje ir jie pažymimas „skelb.”.google adwords blokai Paveikslėlyje pateikiama paieška pagal žodžių junginį ir raudonai pažymėti google pateikiami skelbimai, už kuriuos klientai susimokėjo per Google Adwords sistemą, žemiau einantys skelbimai pateikiami pagal paieškos sistemos reitingus- t.y. pagal svetainės atitikimą konkrečiai paieškai(ieškomiems žodžiams), taip pat paieškos sistemos atsižvelgia į naudotojo patirtį…mobili svetainės versija - webidejos
Kita sritis- kurioje verta turėti, optimizuoti rodymą- tai įvairūs mobilūs įrenginiai- telefonai, planšetiniai kompiuteriai. Webidejos.lt puslapis taip patpritaikytas mobiliems įrenginiams. Ši optimizacija, anot Google, taip pat atsilieps svetainės reitingui, ypač kai paieška atliekamam mobiliaisiais įrenginiais. Paieškai, įprastuose kompiuteriuose, kaip ir neturėtų atsiliepti. Bet žiūrint bendrai, kaip Google ir kitos paieškos sistemos reitinguoja puslapius – t.y. taiko vis daugiau kriterijų, tad šis taip yra svarbus. Tad nepamirškite savo svetainės pritaikyti šiems labai sparčiai plintantiems įrenginiams. Galų gale, juk ne tik Google, bet ir Jūsų KLIENTAI vertina svetaines ir klientas, tinklapio lankytojas yra tikslas, o jei tinklalapis neįžiūrimas telefone- tai gali būti, kad potencialus klientas grįš į paiešką nukeliaus pas konkurentą…

Kur talpinti svetainę?

webidejos.lt savo klientams padeda išsirinkti tinkamiausią, labiausiai kliento poreikius atitinkančią hostingo paslaugą, ją užsakant kliento vardu. Taip klientas bus garantuotas, kad po metų jo domenas nedings ar dar dėl kokių priežasčių netaps nepasiekiamas…

Kiek kainuoja interneto svetainės sukūrimas?

Tai vienas pagrindinių klausimų kylančių norint susikurti savo tinklapį. Internete galima rasti įvairiausių pasiūlymų – nuo nemokamai iki dešimtimis tūkstančių. Tad renkantis kiek mokėti už svetainės sukūrimą yra iš ko pasirinkti. Tik, neretai, siūlomos paslaugos nemokamai slepia kitą lazdos galą- tenka nemažai sumokėti už svetainės talpinimą. Webidejos.lt siūlomos svetainės kūrimo paslaugos nėra susietos su tinklapių talpinimo paslaugomis. Taip pat tinklapių domenus užsakome tik klientų vardu. Todėl klientai gali laisvai rinktis talpinimo serverį ir kainą pagal savo poreikius ir galimybes. O tinklapio sukūrimą patikint webidejos.lt. Tinklapių kūrimo kainas sužinosite, užpildę užklausos formą puslapyje