Google Adwords kuponai

Vis tenka sulaukti klientų klausimų dėl Google Adwords kuponų. Dažnai klausia ar duodate Google kuponų? Kiek kainuoja Google kuponai? Ar galite pareklamuoti už Google kuponus?

Atsakymas – į šį klausimą – taip, Google suteikia kuponus nemokamai. Vienas iš standartinių pasiūlymų yra išleidus 15€- suteikiama 45€ papildomai. Yra ir kitų reklaminių pasiūlymų. Ir visa tai Google teikia nemokamai – nieko pirkti nereikia. Jei naudojatės įmonės (mūsų ar kitos) paslaugomis, tada dar tenka susimokėti už vykdomų kampanijų priežiūrą pagal sutartus įkainius.

Bet grįžtant prie Google kuponų – jie duodami nemokamai. Juos gali sugeneruoti įmonės, ar asmenys užsiimantys Google Adwords reklama. Ir už juos jie negali prašyti iš Jūsų pinigų, nes juos gauna nemokamai ir jie neskirti pardavimui.

Be to, nusipirkę šį kuponą, Jūs vis tiek jo nepanaudosite toje pačioje paskyroje du kartus. Turėsite sukurti naują. O sukurdami naują paskyrą, ir taip turite galimybę gauti naują kuponą. Todėl realiai išmetate pinigus veltui- atiduodate juos nesąžiningiems prekeiviams ir nieko už tai negaunate. Dar blogiau, galų gale, paskyrą Google gali užblokuoti, taip pat blokuoti ir tolimesnį svetainės reklamavimą Google sistemoje.

 

Ar interneto svetainė bus tinkama peržiūrai mobiliuose įrenginiuose?

Ar webidejos.lt sukurta svetainė bus tinkama mobiliems įrenginiams? Atsakymas- taip. Pastaruoju metu gan dažnai užduodamas klientų, nes mobilūs įrenginiai- išmanieji telefonai, įvairūs nešiojami kompiuteriai sparčiai plinta. Webidejos.lt kuriamos svetainės yra pritaikytos peržiūrai mobiliuose telefonuose, planšetiniuose kompiuteriuose. Taip pat galime pritaikyti ir Jūsų turimą svetainę mobiliems įrenginiams.

Reiktų pastebėti, paieškos sistemos turėtų rodyti Jūsų svetainę, tik gali pažeminti paieškos rezultatuose, sakykim, rodys ne pirmam puslapy, o antrame.

O ar Jūsų tinklapis tinkamas mobiliems įrenginiams – galite pasitikrinti čia

Interneto svetainės pritaikymas mobiliems ne tik pagerins reitingus mobiliose paieškos sistemose, bet ir kas gerokai svarbiau – klientai bus labiau patenkinti, nes galės Jūsų svetainę peržiūrėti keliaudami ar laukdami eilėje – savo išmaniame telefone.

Noriu kad interneto svetainę rodytų Google

Pradėjote verslą ar nutarėte jį praplėsti ir norite reklamuotis ar kad Jūsų įmonę, teikiamas paslaugas klientai rastų Google ar kitose paieškose sistemose. Tam visų pirma reiktų susikurti (turėti) tinklapį.
Toliau, jau turint tinklapį su turiniu, galima laukti kada Google iškels po truputį į viršų(jei žinoma tinklapis yra vertingas ir tinkamai optimizuotas SEO). Galima pasinaudoti ir mokama Google Adwords reklamos paslauga, kai nusiperkama parodymai pagal raktinius žodžius. Pavyzdžiui, jei reklamuotume webdidejos.lt puslapį- įvedus paieškos laukelyje: „tinklapiu kurimas kaina“ – skelbimas būtų rodomas viršuje ir jie pažymimas „skelb.“.google adwords blokai Paveikslėlyje pateikiama paieška pagal žodžių junginį ir raudonai pažymėti google pateikiami skelbimai, už kuriuos klientai susimokėjo per Google Adwords sistemą, žemiau einantys skelbimai pateikiami pagal paieškos sistemos reitingus- t.y. pagal svetainės atitikimą konkrečiai paieškai(ieškomiems žodžiams), taip pat paieškos sistemos atsižvelgia į naudotojo patirtį…mobili svetainės versija - webidejos
Kita sritis- kurioje verta turėti, optimizuoti rodymą- tai įvairūs mobilūs įrenginiai- telefonai, planšetiniai kompiuteriai. Webidejos.lt puslapis taip patpritaikytas mobiliems įrenginiams. Ši optimizacija, anot Google, taip pat atsilieps svetainės reitingui, ypač kai paieška atliekamam mobiliaisiais įrenginiais. Paieškai, įprastuose kompiuteriuose, kaip ir neturėtų atsiliepti. Bet žiūrint bendrai, kaip Google ir kitos paieškos sistemos reitinguoja puslapius – t.y. taiko vis daugiau kriterijų, tad šis taip yra svarbus. Tad nepamirškite savo svetainės pritaikyti šiems labai sparčiai plintantiems įrenginiams. Galų gale, juk ne tik Google, bet ir Jūsų KLIENTAI vertina svetaines ir klientas, tinklapio lankytojas yra tikslas, o jei tinklalapis neįžiūrimas telefone- tai gali būti, kad potencialus klientas grįš į paiešką nukeliaus pas konkurentą…

Kur talpinti svetainę?

webidejos.lt savo klientams padeda išsirinkti tinkamiausią, labiausiai kliento poreikius atitinkančią hostingo paslaugą, ją užsakant kliento vardu. Taip klientas bus garantuotas, kad po metų jo domenas nedings ar dar dėl kokių priežasčių netaps nepasiekiamas…

Kiek kainuoja interneto svetainės sukūrimas?

Tai vienas pagrindinių klausimų kylančių norint susikurti savo tinklapį. Internete galima rasti įvairiausių pasiūlymų – nuo nemokamai iki dešimtimis tūkstančių. Tad renkantis kiek mokėti už svetainės sukūrimą yra iš ko pasirinkti. Tik, neretai, siūlomos paslaugos nemokamai slepia kitą lazdos galą- tenka nemažai sumokėti už svetainės talpinimą. Webidejos.lt siūlomos svetainės kūrimo paslaugos nėra susietos su tinklapių talpinimo paslaugomis. Taip pat tinklapių domenus užsakome tik klientų vardu. Todėl klientai gali laisvai rinktis talpinimo serverį ir kainą pagal savo poreikius ir galimybes. O tinklapio sukūrimą patikint webidejos.lt. Tinklapių kūrimo kainas sužinosite, užpildę užklausos formą puslapyje