Kaip sukurti internetinę parduotuvę?

Vis daugiau prekybos keliasi į internetą. Jūs taip turite idėją ir norite parduoti savo prekes, gaminius ar paslaugas internetu. Idėja, noras yra- tačiau nežinote kaip sukurti internetinę parduotuvę? Žinoma, atsakymas paprastas- kreipkitės į mus ir mes sukursime Jums elektroninę parduotuvę su reikiamu dizainu, funkcijomis. Žinoma, tada kyla kiti klausimai – ir viską mes padarysime? Kiek kainuos internetinės parduotuvės sukūrimas, talpinimas, kokie mokesčiai?..

Trumpai būtų galima įvardinti esminius punktus:

  1. Dizainas. Gali būti šablonas, Jūsų ar mūsų sukurtas.
  2. Funkcijos.
  3. Prekių skaičius. Esant mažesniam kiekiui- galima pataupyti užsakant vietą serveryje. Taip pat, jei daug irgi reikia įsivertinti, kad parduotuvė veiktų puikiai.
  4. Domeno pavadinimas(internetinės parduotuvės adresas). Kaina už domenus skiriasi- bet daugmaž apie 10€/metams. Galimos akcijos, tačiau jau tik konkrečiu atveju aptariama.
  5. Talpinimo paslauga (nuo 12,5€/metams, jei labai maža parduotuvė, didesnėms ar nenorint riboti resursų – kaina apie 80-90€/metams).

 

Kiek kainuoja naujos funkcijos diegimas į internetinę svetainę?

Susikūrus tinklapį ar el. parduotuvę, neretai per laiką atsiranda poreikis naujoms funkcijoms. Tai daroma kuriant naujas tinklapio funkcijas, modulius ir juos įdiegiant į Jūsų turimą tinklapį ar elektroninę parduotuvę. Ir iškart, žinoma kyla klausimas- kiek kainuos naujo modulio, funkcijos į diegimas į elektroninę parduotuvę ar reprezentacinį tinklapį. O atsakymas į šį paprastą klausimą- nėra paprastas. Kainą įmanoma paskaičiuoti žinant konkrečius poreikius :

  1. Funkcija, kurią reikia integruoti.
  2. Kaip sukurtas tinklapis- su plačiai žinoma turinio valdymo sistema(tokiomis kaip: WordPress, Joomla, Opencart ir pan…) ar mažiau žinomomis arba tik su php ar html kodu.
  3. Taip pat svarbu ar ta funkcija bus matoma klientams ir ar bus reikalingas jos apipavidalinimas(dizainas) pagal Jūsų tinklapio stilių.

Tad klausimas nėra toks paprastas, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio- reikia daug įvertinti. Galima daug maž apibrėžti kainą iš praktikos- tai gali būti nuo 10€ iki… Tad laukiame Jūsų užklausų- galite parašyti mums iš kainos užklausos formos ir galėsime detaliau aptarti Jūsų poreikius.