Kaip sukurti internetinę parduotuvę?

Vis daugiau prekybos keliasi į internetą. Jūs taip turite idėją ir norite parduoti savo prekes, gaminius ar paslaugas internetu. Idėja yra- tačiau nežinote kaip sukurti internetinę parduotuvę? Kyla ir kiti klausimai: kiek kainuos internetinės parduotuvės sukūrimas, talpinimas, kokie mokesčiai,, nuo ko pradėti?..

Trumpai būtų galima įvardinti esminius punktus:

  1. Dizainas. Gali būti šablonas, sukurtas mūsų  arba sukurtas kliento dizainerių. Tačiau diegiant pirktus šablonus reikia susitaikyti, kad ten paruošta visiems atvejams, o ne konkrečiai svetainei. O tai papildomai apkrauna ir lėtina jūsų svetainės veiklą. Todėl rekomenduojame rinktis specialiai kurtus dizainus.
  2. Funkcijos. Elektroninės parduotuvėms minimaliai reikalingos prekių pateikimo, surinkimo funkcijos, pirkėjo suvedimo, apmokėjimo ir pristatymo organizavimo funkcijos. Šios funkcijos standartinės, tačiau kiekvieno kliento poreikiai būna skirtingi kaip ir poreikis papildomoms funkcijoms- Google analitikos ar Facebook funkcijų, ryšio su buhalterinėmis programomis, prekių importo. Visa tai geriausia suplanuoti iš anksto. Tada galima tinkamai parinkti kokiu būdu ar kokią el. komercijos sistemą panaudoti efektyvesniam funkcionavimui.
  3. Prekių, klientų skaičius. Esant mažesniam kiekiui- galima pataupyti užsakant vietą serveryje. Taip pat, jei daug irgi reikia įsivertinti, kad parduotuvė veiktų puikiai.
  4. Domeno pavadinimas(internetinės parduotuvės adresas). Kaina už domenus skiriasi, sakykim, „.lt”  domenas kainuoja apie 10€/metams.
  5. Talpinimo paslauga  parenkama pagal kiekvieną projektą ir priklauso nuo lankytojų skaičiaus, prekių ir funkcijų įdiegtų jūsų elektroninėje parduotuvėje. Tai kainos gali svyruoti nuo keliasdešimt eurų metams iki kelių  šimtų mėnesiui. Taip, sakykim, minimali parduotuvė, kur yra keliolika- keliasdešimt prekių ir panašiai lankytojų pakaktų ir 20 eurų metams, didesnėms, kur prekių ir lankytojų kiekis siekia keletą šimtų į dieną- jau nuo nuo šimto eurų metams ir taip toliau. Tačiau, tai tik minimalūs pavyzdžiai- nes ir minimali parduotuvė gali turėti sudėtingą funkcionalumą- tai serverio galimybės bei kaina gali gerokai išaugti.

Kreipkitės į mus ir mes sukursime Jums elektroninę parduotuvę su reikiamu dizainu, funkcijomis.

Kiek kainuoja naujos funkcijos diegimas į internetinę svetainę?

Susikūrus tinklapį ar el. parduotuvę, neretai per laiką atsiranda poreikis naujoms funkcijoms. Tai daroma kuriant naujas tinklapio funkcijas, modulius ir juos įdiegiant į Jūsų turimą tinklapį ar elektroninę parduotuvę. Ir iškart, žinoma kyla klausimas- kiek kainuos naujo modulio, funkcijos į diegimas į elektroninę parduotuvę ar reprezentacinį tinklapį. O atsakymas į šį paprastą klausimą- nėra paprastas. Kainą įmanoma paskaičiuoti žinant konkrečius poreikius :

  1. Funkcija, kurią reikia integruoti.
  2. Kaip sukurtas tinklapis- su plačiai žinoma turinio valdymo sistema(tokiomis kaip: WordPress, Joomla, Opencart ir pan…) ar mažiau žinomomis arba tik su php ar html kodu.
  3. Taip pat svarbu ar ta funkcija bus matoma klientams ir ar bus reikalingas jos apipavidalinimas(dizainas) pagal Jūsų tinklapio stilių.

Tad klausimas nėra toks paprastas, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio- reikia daug įvertinti. Galima daug maž apibrėžti kainą iš praktikos- tai gali būti nuo 10€ iki… Tad laukiame Jūsų užklausų- galite parašyti mums iš kainos užklausos formos ir galėsime detaliau aptarti Jūsų poreikius.