Kiek kainuoja naujos funkcijos diegimas į internetinę svetainę?

Susikūrus tinklapį ar el. parduotuvę, neretai per laiką atsiranda poreikis naujoms funkcijoms. Tai daroma kuriant naujas tinklapio funkcijas, modulius ir juos įdiegiant į Jūsų turimą tinklapį ar elektroninę parduotuvę. Ir iškart, žinoma kyla klausimas- kiek kainuos naujo modulio, funkcijos į diegimas į elektroninę parduotuvę ar reprezentacinį tinklapį. O atsakymas į šį paprastą klausimą- nėra paprastas. Kainą įmanoma paskaičiuoti žinant konkrečius poreikius :

  1. Funkcija, kurią reikia integruoti.
  2. Kaip sukurtas tinklapis- su plačiai žinoma turinio valdymo sistema(tokiomis kaip: WordPress, Joomla, Opencart ir pan…) ar mažiau žinomomis arba tik su php ar html kodu.
  3. Taip pat svarbu ar ta funkcija bus matoma klientams ir ar bus reikalingas jos apipavidalinimas(dizainas) pagal Jūsų tinklapio stilių.

Tad klausimas nėra toks paprastas, kaip gali pasirodyti iš pirmo žvilgsnio- reikia daug įvertinti. Galima daug maž apibrėžti kainą iš praktikos- tai gali būti nuo 10€ iki… Tad laukiame Jūsų užklausų- galite parašyti mums iš kainos užklausos formos ir galėsime detaliau aptarti Jūsų poreikius.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *