Prekės kodo iššifravimas

webidejos.lt pagrindinė veikla – tinklapių, elektroninių parduotuvių kūrimas, optimizavimas, papildomų funkcijų įdiegimas. Tad šiame puslapyje ir galite peržiūrėti bei pasinaudoti sukurta demonstracine programėle internetinei svetainei – prekės pagaminimo vietos paieška pagal barkodą, kurios pagalba, galėsite sužinoti kurioje šalyje registruotas pagamintas daiktas. Reiktų pažymėti, kad priskirtas kodas nebūtinai atspindi šalį(*), kur prekė pagaminta, nes kodas suteikiamas pagal registraciją GS1 organizacijoje, toje šalyje, kurioje dažniausiai, yra pagrindinė kompanijos būstinė. Todėl kompanijos, kurios turi gamybos vietas skirtingose šalyse, dažniausiai naudoja tą patį kodą, jei gaminama visiškai tokia pati prekė… Tam reikalingas prekės EAN kodas (skaičiai esantys po brūkšniniu kodu(barkodu) dažnai, tiesiog taip ir vadinamą barkodu.

Įvedę kodą sužinosite:

šalį, kurioje pagaminta(kurioje registruotas kodas),
prekės matavimo vienetą,
kontrolinį skaičių,
kitą informaciją.Nieko neįvesta...

Jei atsakymas, kad įvestas kodas su klaida, tai pagal programos nustatymus, toks kodas neatitinka EAN kodo struktūros(ilgis neatitinka, kontrolinis skaičius) ir jei kodas iššifruojamas, tai jis nustatytas, kaip geras.

Pastaba: tai tik informacinio pobūdžio programėlė ir negali būti naudojama kilmės atitikimo ar neatikimo įrodymui.
Jei turite pasiūlymų, pastebėjimų ar norėtumėte savo tinklapyje susikurti skaičiuoklę, užklausos, registravimo ar kitą funkciją- parašykite į el. paštą arba parašykite į komentarus.

Taip kviečiame aplankyti atliktų darbų galeriją inerneto svetainėse

arba užklausti kiek kainuos naujos interneto svetainės sukūrimas ar turimos atnaujinimas.

 tinklapių kūrimas, internetinių svetainių kūrimas - webidejos.lt

14 atsakymų į “Prekės kodo iššifravimas”

 1. Dėkoju. Tikrai naudinga informacija. pirkau preke kaip JAV gamintojo, o kodas rodo kad šalis: Lenkija.

  1. Džiugu, kad padeda. Tačiau kaip ir aukščiau nurodyta- tai tik demonstracinė programėlė ir negali būti panaudota kilmės įrodymui, bet pasitikrinimui tinkama.

   1. Sveik, malonu kad JŪS taip puikiai pagal programą pateikete tikslia informaciją esant reikalui būtinai kreipsiuos.
    Gal Jūs galite pagal prekės kodą nustatyti pagaminimo metus, nes žveybinis valas tvirtas ką tik
    pagamintas ,o ant pakuotės datos nėra.
    IPrekės kodas 8033312050977 pagamintas Italijoje pagal Japan technologiją,Technolgical line 5000 special fishing.
    Didelis ačių
    Pagarbiai Gintautas, Juras

 2. Pirkau kvepalus pigu.lt parasyta made in Italy. O pagal bar koda svedija… Patys kvepalai kvapo isvis nelaiko. Jauciu kad nei Italijoj nei Svedijoj jie gaminti 😀

  1. Džiugu, kad naudojatės sukurta programėle. Įvedamų kodų neseku, tad negalėčiau konkretaus atvejo pakomentuoti bent šiek tiek, nes nesu prekių kodavimo specialistas. Programėlė paremta laisvai pasiekiamais ženklinimais. Iš kitos pusės, gamintojas, turėdamas keletą gamyklų, gali gaminti skirtingose, o supakuoti arba net žymėti kitos gamyklos, esančios kitoje šalyje, kodu. Yra ir daugiau niuansų su tuo prekių žymėjimu. Kitas dalykas, kur tas užrašas, ant dėžutės ar svetainėje- jei svetainėje, tai gali būti elementari svetainės darbuotojų klaida. Jie turi daug prekių ir ne viską spėja sužiūrėti.

 3. Programa prie prekes kodo priskiria ir gamintojo koda,kas labai aktualu zinoti apie pati gamintoja,kontrolini skaiciu vertetu atskirti nuo prekes kodo.Gautusi labai sauni programa.

  1. Dėkoju už pastabas. Truputį pakoreguota, išskirtas prekės kodas. Bet, noriu pažymėt, kad tai tik demonstracinė programėlė ir sukurta remiantis viešais šaltiniais ir gali būti, kad esama ir daugiau klaidų. Taip pat dar kartą, noriu pabrėžt, prekės kodo šalis, nebūtinai reiškia, kad prekė ten ir pagaminta- gali būti, kad tik kodas ten registruotas.

  1. Džiugu, bet turiu perspėti, kad tai tik demonstracinė programėlė ir jos rezultatai negali būti naudojama kaip įrodymas.

  1. Sveiki,
   malonu, kad apsilankėte tinklapyje. Prekių kilmės paslaugų neteikiame, nes mūsų pagrindinė veikla yra internetinių svetainių kūrimas. Demonstruojama programėlė yra demonstracinio pobūdžio. Ja naudojantis galima šiek tiek sužinoti, tačiau tai netinkama naudojantis kilmės įrodymui, ar kur pirkta ir panašiai. Tai gana sudėtingas klausimas.
   O programėle galima naudotis, įvedus kodą į aukščiau esantį langelį ir paspaudus tikrinti. Rezultatai pateikiami remiantis tik kodo iššifravimu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *