interneto svetainių kūrimo kainos

Reikia naujo tinklapio ar esamos internetinės svetainės koregavimo bei norite sužinoti kiek kainuos interneto svetainės kūrimas ar kitos paslaugos? Tam sukurtas naujas projektas, skirtas webidejos.lt teikiamų paslaugų – interneto svetainių kūrimo paslaugų pasirinkimui ir tuo pačiu galėsite pasirinkti tinkamiausią planą pagal Jūsų poreikius. Kviečiame užsukti!

Prekės kodo iššifravimas

webidejos.lt pagrindinė veikla – tinklapių, elektroninių parduotuvių kūrimas, optimizavimas, papildomų funkcijų įdiegimas. Tad šiame puslapyje ir galite peržiūrėti bei pasinaudoti sukurta demonstracine programėle internetinei svetainei – prekės pagaminimo vietos paieška pagal barkodą, kurios pagalba, galėsite sužinoti kurioje šalyje registruotas pagamintas daiktas. Reiktų pažymėti, kad priskirtas kodas nebūtinai atspindi šalį(*), kur prekė pagaminta, nes kodas suteikiamas pagal registraciją GS1 organizacijoje, toje šalyje, kurioje dažniausiai, yra pagrindinė kompanijos būstinė. Todėl kompanijos, kurios turi gamybos vietas skirtingose šalyse, dažniausiai naudoja tą patį kodą, jei gaminama visiškai tokia pati prekė… Tam reikalingas prekės EAN kodas (skaičiai esantys po brūkšniniu kodu(barkodu) dažnai, tiesiog taip ir vadinamą barkodu.

Įvedę kodą sužinosite:

šalį, kurioje pagaminta(kurioje registruotas kodas),
prekės matavimo vienetą,
kontrolinį skaičių,
kitą informaciją.Nieko neįvesta...

Jei atsakymas, kad įvestas kodas su klaida, tai pagal programos nustatymus, toks kodas neatitinka EAN kodo struktūros(ilgis neatitinka, kontrolinis skaičius) ir jei kodas iššifruojamas, tai jis nustatytas, kaip geras.

Pastaba: tai tik informacinio pobūdžio programėlė ir negali būti naudojama kilmės atitikimo ar neatikimo įrodymui.
Jei turite pasiūlymų, pastebėjimų ar norėtumėte savo tinklapyje susikurti skaičiuoklę, užklausos, registravimo ar kitą funkciją- parašykite į el. paštą arba parašykite į komentarus.

Taip kviečiame aplankyti atliktų darbų galeriją inerneto svetainėse

arba užklausti kiek kainuos naujos interneto svetainės sukūrimas ar turimos atnaujinimas.

 tinklapių kūrimas, internetinių svetainių kūrimas - webidejos.lt