Nemokama Adwords reklama

Dovana

Nemokama Adwords reklama užsakius interneto svetainės sukūrimą su SEO paslauga.

Akcija! Pasiūlymas užsakantiems tinklapio sukūrimą*:
SEO optimizacija iki 3 psl., iki 25 žodžių. – kaina – 149€
Nemokama Adwords reklama iki 1mėn., kurią galima toliau tęst- kaina – 99,99€(tomis pačiomis sąlygomis** arba pakoreguojant dienos biudžetą Adwords reklamai)
*pasiūlymas taikomas tik užsakant didesnį nei MINI interneto svetainės sukūrimo planą.
Akcija galioja iki 2016-06-01

**- skaityte plačiau apie Adwords reklamą čia…

Tinklapių kūrimo kainos ir kitas sąlygas, galite plačiau rasti puslapyje: tinklapių kainos.

Tinklapių kūrimas, priežiūra

tinklapių kūrimas, priežiūra

Interneto svetainė- tai Jūsų įmonė, veikla internete. Tam kad, ji atsirastų- reikia ją sukurti. Internetinių svetainių kūrimas -tai dizainas, programavimas, internetinių puslapių vardų (domenų) registravimas, internetinės svetainės talpinimo į serverį(hostingo) klausimai(tiekėjo, plano pasirinkimas) – visas šias paslaugas galime pasiūlyti kartu arba pasirinktinai. Lanksčios tinklapių kūrimo kainos. Tinklapių dizainas pagal kliento užsakymą, išskirtinis. Interneto svetainės optimizuojamos paieškos sistemoms (Google, Yahoo, Bing, Yandex…). Tinklapiai kuriami su TVS (turinio valdymo sistemos), bei galimas tik įdiegimas, šablonų dizaino pakeitimas- tai būtų šiuo metu populiariausios Joomla, WordPress. Taip pat ir be TVS tik su HTML(vieno puslapio svetainės, nukreipiamosios…)

Tad tinklapio kūrimas galėtų būti suskirstytas į pagrindinius etapus:
– tinklapio paskirties, galimo dizaino aptarimas, turimos informacijos įvertinimas.

Beje, rekomenduotume informaciją tinklapiams paruošti užsakovo atstovams,kurie geriau išmano apie būsimą tinklapio turinį bei profesonaliau pateikti reikalingą informaciją būsimiems klientams. Tuo pačiu būtų užtikrinama informacijos unikalumas(Nekopijuokite informacijos iš kitų tinklapių!). Nes internetinis puslapis, tai priemonė, skirta informacijai skleisti ir sudominti bei pritraukti naujus klientus.
– dizaino parengimas; paruošiame keletą variantų pagal aptartas gaires ir pateikiame klientui maketus ar dizaino elementus. Pagal kliento poreikius koreguojame dizainą, funkcijas.
– internetinio puslapio maketavimas, kodo rašymas.
– informacijos sukėlimas į serverį, testavimas, optimizavimas.

Darbus atliekame sutartu laiku ir iki sutarto užbaigtumo- tik rėmai arba pilnai užbaigta internetinė svetainė su reikiamu turiniu. Klientui lieka vis papildyti puslapį naujienomis, naujais produktais ir kita informacija. Šiuos darbus galime atlikti ir mes- priklausomai nuo susitarimo. Kviečiame aplankyti atliktų darbų galeriją

Ir štai Jūsų kompanijos tinklapis veikia. Belieka jo nepamiršti ir naudotis juo kaip reklamos įrankiu savo įmonės tikslams siekti.
logo- webidjos, tinklapių kūrimas

Reklama Google Adwords

reklama Google Adwords , Google Adwords blokai

Google Adwords reklamos organizavimas. Google Adwords tai reklama, kuri įterpiama tarp Google paieškos rezultatų. Reklama apmokama mokant mokestį už Jūsų reklaminės nuorodos paspaudimą.

Reklamos organizavimas Google Adwords:

 • reklaminės kampanijos sukūrimas,
 • raktinių žodžių parinkimas,
 • auditorijos nustatymas,
 • išlaidų planavimas,
 • apmokėjimas,
 • kampanijos priežiūra, tobulinimas.

Besireklamuojantiems pirmą kartą 45€ Google kuponas Google Adwords reklamai apmokėti, kai reklamuotojas skiria reklamai ne mažiau kaip 30€. Kainos nurodytos be PVM.

Reklamos paslaugos

  Spaudos darbai

 • vizitinių kortelių maketavimas, gamyba
 • lankstinukų, bukletų maketavimas, gamyba

  Reklamų, iškabų gamyba

 • tūrinių užrašų gamyba iš polistirolo,
 • tentų, skydų maketavimas ir gamyba,
 • reklaminių stendų gamyba.