Interneto svetainių kūrimas

Įsteigėte naują įmonę ar planuojate įsteigti naują įmonę? Vykdote veiklą ir norite ją plėsti? Tam be darbo su Jūsų verslo idėja, dar reikalinga reklama. Ir viena iš priemonių – tai interneto svetainė- reprezentacinė svetainė, elektroninė parduotuvė , forumas ar viskas viename. Tam kad, ji atsirastų- reikia ją sukurti. Internetinių svetainių kūrimas -tai dizainas, programavimas, internetinių puslapių vardų (domenų) registravimas, internetinės svetainės talpinimo į serverį(hostingo) klausimai(tiekėjo, plano pasirinkimas) – visas šias paslaugas galime pasiūlyti kartu arba pasirinktinai. Lanksčios tinklapių kūrimo kainos. Tinklapių dizainas pagal kliento užsakymą, išskirtinis. Interneto svetainės optimizuojamos paieškos sistemoms (Google, Yahoo, Bing, Yandex…). Tinklapiai kuriami su TVS (turinio valdymo sistemos), bei galimas tik įdiegimas, šablonų dizaino pakeitimas- tai būtų šiuo metu populiariausios Joomla, WordPress. Taip pat ir be TVS tik su HTML(vieno puslapio svetainės, nukreipiamosios…)

Tad tinklapio kūrimas galėtų būti suskirstytas į pagrindinius etapus:
– tinklapio paskirties, galimo dizaino aptarimas, turimos informacijos įvertinimas.

Beje, rekomenduotume informaciją tinklapiams paruošti užsakovo atstovams,kurie geriau išmano apie būsimą tinklapio turinį bei profesonaliau pateikti reikalingą informaciją būsimiems klientams. Tuo pačiu būtų užtikrinama informacijos unikalumas(Nekopijuokite informacijos iš kitų tinklapių!). Nes internetinis puslapis, tai priemonė, skirta informacijai skleisti ir sudominti bei pritraukti naujus klientus.
– dizaino parengimas; paruošiame keletą variantų pagal aptartas gaires ir pateikiame klientui maketus ar dizaino elementus. Pagal kliento poreikius koreguojame dizainą, funkcijas.
– internetinio puslapio maketavimas, kodo rašymas.
– informacijos sukėlimas į serverį, testavimas, optimizavimas.

Darbus atliekame sutartu laiku ir iki sutarto užbaigtumo- tik rėmai arba pilnai užbaigta internetinė svetainė su reikiamu turiniu. Klientui lieka vis papildyti puslapį naujienomis, naujais produktais ir kita informacija. Šiuos darbus galime atlikti ir mes- priklausomai nuo susitarimo. Kviečiame aplankyti atliktų darbų galeriją

Ir štai Jūsų kompanijos tinklapis veikia. Belieka jo nepamiršti ir naudotis juo kaip reklamos įrankiu savo įmonės tikslams siekti.