Google Adwords kuponai

Vis tenka sulaukti klientų klausimų dėl Google Adwords kuponų. Dažnai klausia ar duodate Google kuponų? Kiek kainuoja Google kuponai? Ar galite pareklamuoti už Google kuponus?

Atsakymas – į šį klausimą – taip, Google suteikia kuponus nemokamai. Vienas iš standartinių pasiūlymų yra išleidus 15€- suteikiama 45€ papildomai. Yra ir kitų reklaminių pasiūlymų. Ir visa tai Google teikia nemokamai – nieko pirkti nereikia. Jei naudojatės įmonės (mūsų ar kitos) paslaugomis, tada dar tenka susimokėti už vykdomų kampanijų priežiūrą pagal sutartus įkainius.

Bet grįžtant prie Google kuponų – jie duodami nemokamai. Juos gali sugeneruoti įmonės, ar asmenys užsiimantys Google Adwords reklama. Ir už juos jie negali prašyti iš Jūsų pinigų, nes juos gauna nemokamai ir jie neskirti pardavimui.

Be to, nusipirkę šį kuponą, Jūs vis tiek jo nepanaudosite toje pačioje paskyroje du kartus. Turėsite sukurti naują. O sukurdami naują paskyrą, ir taip turite galimybę gauti naują kuponą. Todėl realiai išmetate pinigus veltui- atiduodate juos nesąžiningiems prekeiviams ir nieko už tai negaunate. Dar blogiau, galų gale, paskyrą Google gali užblokuoti, taip pat blokuoti ir tolimesnį svetainės reklamavimą Google sistemoje.

 

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *